Kim sërish ‘tund’ rrjetin, s’i lë vend imagjinatës

4 muaj më parë

Kim sërish ‘tund’ rrjetin, s’i lë vend imagjinatës

Kim Kardashian ka bërë që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo.

Bukuroshja përmes një postimi në ‘Instagram’, arriti të merr vëmendjen e gjithë fansave sapo publikoi një imazh që duhet tejet seksi.

Format e saja të padiskutueshme patjetër që bien në sy sapo ta shikosh imazhin por kësaj radhe ajo çka ra në sy ishin edhe flokët e saj të gjata si dhe veshja transparente që nuk i lë shumë vend magjinatës.