Kështu i bën punët e shtëpisë këngëtarja kosovare

1 muaj më parë

Kështu i bën punët e shtëpisë këngëtarja kosovare

A e dini që Rina Balaj po rikthehet me një projekt të ri muzikor, të cilin tashmë e ka paralajmëruar në rrjete sociale.

Këngëtarja e hitit “Bad Rosita”, është aktivizuar fuqishëm dhe duket se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Rina, është prej kohësh në lidhje me reperin Sin Boy dhe siç thotë ajo, marrëdhënia e tyre shkon shumë mirë, shkruan “Kosovarja”.