Këngëtarja shqiptare zbërthen këmishën e natës

6 muaj më parë

Këngëtarja shqiptare zbërthen këmishën e natës

Vazhdon të jetë mjaft e pëlqyer nga publiku e po ashtu njëra ndër artistet më të kërkuara në tregun tonë.

Fjala është për këngëtaren Enca Haxhia, e cila tërheq gjithnjë vëmendje me postimet që publikon.

Një të tillë, e bëri edhe së fundmi kur pozon me dekoltenë e hapur dhe duket mjaft atraktive.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e llojllojshme në këtë imazh tërheqës nuk kanë munguar nga fansat e saj të shumtë.

Sa i përket projekteve muzikore, “Jealous” është kënga e fundit e publikuar nga artistja Haxhia, që në YouTube numëron afro tre milionë shikime.