Këngëtarja shqiptare provokon duke hapur fustanin

2 muaj më parë

Këngëtarja shqiptare provokon duke hapur fustanin

Beatrix Ramosaj solli poza joshëse në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë.

Këngëtarja theksoi linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, nën të cilin nuk kishte veshur fare reçipeta.

Ajo provokoi duke ngritur fustanin lart dhe vuri në pah këmbën, ndërsa edhe në një tjetër pozë erdhi joshëse nga ballkoni.

Beatrix ka kohë që nuk ka qenë aktive me këngë të reja, por përmes këtyr imazheve nuk i lë fansat ta harrojnë./Lajmi.net

View this post on Instagram

HONEY I am the V I E W 🌊🥰 #tb

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

View this post on Instagram

💘💘

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on