Kendall Jenner shfaqet pa rroba në “shi” (Foto/Video)

11 muaj më parë

Kendall Jenner shfaqet pa rroba në “shi” (Foto/Video)

Kendall Jenner është motra më e re e familjes Jenner/Kardashian.

Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion tejet joshëse dhe seksi, e cila gjë ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale.

Bukuroshja është fotografuar pa rroba e veshur dhe e lagur në shi që e shfaq atraktive 22-vjeçaren.

Në fakt, kishte të veshur një pallto shiu të tejdukshme për t’u mbrojtur nga uji.

Jenner nga brenda s’kishte veshur asgjë, ku ishte në ballinën e revistës “Spring Fashion Preview” të muajit Shkurt.

Ajo duket se po nxjerr Jennifer Bealsin nga filmi “Flashdance”.

Atë do ta shohim edhe në sezonin e ri të “Keeping Up with the Kardashians”. /Telegrafi/