Kendall Jenner e “guximshme” me fustan në Oscar (FOTO)

1 vit më parë

Kendall Jenner e “guximshme” me fustan në Oscar (FOTO)

Kendall Jenner i ka lënë shumë pak vend imagjinatës!

Ajo ka guxuar me fustanin e saj të hapur në të dyja anët, deri tek kofshët, që shfaq pothuajse gjithçka – të cilën e kishte veshur në festën pas ndarjes së çmimeve Oscar.

Modelja amerikane dukej për mrekulli me fustanin që vinte shumë në pah format e saj të mrekullueshme trupore, transmeton Klan Kosova.

Kendall Jenner la edhe njëherë të gjithë gojëhapur me veshjen dhe trupin e saj.