Kejvina zbërthen këmishën dhe pantallonat

1 muaj më parë

Kejvina zbërthen këmishën dhe pantallonat

Kejvina Kthella po vazhdon të ndajë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, me të cilat merr vëmendjen e ndjekësve.

Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të reja, në të cilat shfaqet në të brendshme të zeza.

Sipër tyre, modelja kishte veshur një palë xhinse të cilat i kishte të zbërthyera dhe njësoj veproi edhe me këmishën.

Në ato fotografi atraktive, ajo vuri në pah fizikun e përsosur dhe tatuazhin nën gji, ndërsa nuk ishin të pakta komentet e ndjekësve.

“Jeta është e shkurtër të veshësh të brendshme të këqija”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotove.