Kejvina shfaqet provokuese edhe plot shkëlqim

2 muaj më parë

Kejvina shfaqet provokuese edhe plot shkëlqim

Kejvina Kthella është një prej modeleve shqiptare që çdo herë komentohet për paraqitjet dhe provokimet që bën në rrjetet sociale.

Modelja nga Shqipëria njihet për linjat dhe figurën joshëse, e që nuk heziton ta ekspozoj pothuajse në secilën paraqitje.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, modelja postoi një imazh në llogarinë e Instagramit ku ndiqet nga më shumë se 748 mijë ndjekës.

Me grim të theksuar, një bluë të shkurtër që ia zbulonte barkun e tonifikuar dhe pantallona të zi, Kejvina përshtati dukej me aksesor ari, ndërsa dukej tejet atraktive dhe në formë të mirë.