Kejvina provokon edhe veshur me xhinse

1 vit më parë

Kejvina provokon edhe veshur me xhinse

Modelja e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella jo kotë njihet si një nga femrat më seksi shqiptare.

Biondina joshës këtë gjë e konfirmojë edhe me anë të një fotografi që solli nga qyteti spanjoll, Barcelona.

Kejvina si çdo herë tjetër në fokus kishte linjat e saj dhe të pasmet e formësuara, në një veshje të thjeshtë, xhinse dhe atlete, modelja dukej impresive dhe në super formë.

Kujtojmë që, Kejvina famën më të madhe e mori në emisionin ‘Xing me Ermalin’ dhe tani po vazhdon suksesshëm karrierën prej modele.

Image