Kejvina pozon para aparatit të Fadil Berishës, shoqërohet nga modeli i famshëm

1 muaj më parë

Kejvina pozon para aparatit të Fadil Berishës, shoqërohet nga modeli i famshëm

Kejvina ka pozuar para aparatit të Fadil Berishës.

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella ka realizuar një fotosesion profesional, shkruan lajmi.net.

Në një prej fotografive pozon para aparatit të Fadil Berishës dhe krah saj shihet modeli i famshëm Adnan Djinovic.

Ishte fotografi i njohur shqiptar, Fadil Berisha ai i cili e ka publikuar fotografinë në llogarinë e tij në Instagram.

Në këtë imazh Kejvina duket joshëse.