Kejvina Kthella bëhet brune dhe askush nuk po e njeh

2 vite më parë

Kejvina Kthella bëhet brune dhe askush nuk po e njeh

Kejvina Kthella është cilësuarsi një nga biondet më sexy. Por tashmë duhet të mësoheni me pamjen e saj të re. Modelja që së fundmi është pjesë e spektaklit ‘Dance with me’ ka vendosur të transformohet.

Në postimin më të fundit në Instagram ajo ka treguar se tashmë është brune. Dhe të gjithë do ju duhet ta shikoni foton dy herë për të njohur modelen.

Postimin ajo e ka shoqëruar me një zemër të zezë, pas shtuar asnjë koment. Nëse ishit ndonjëherë në dilemë se si mund të dukej ajo brune, ja ku u shua dhe ky kuriozitët.

Modelja është përfolur gjatë javët e fundit për shkak të një konflikti me shoqen e saj, ish banoren e BIG BROTHER, Françeska Jaçen.