Karantina nuk e ndal Kylien, provokon me paraqitjen e fundit

2 muaj më parë

Karantina nuk e ndal Kylien, provokon me paraqitjen e fundit

Kylie Jenner u shfaq tejet provokuese në imazhin e fundit.

Ylli televiziv, Kylie Jenner është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell vazhdimisht imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Nuk janë të pakta rastet kur ajo reklamon produktet që prodhojnë bashkë me motrat e saj, e në këto raste merr vëmendje me paraqitjen.

Së fundi, bukuroshja pozoi me një “bodysuit” të bardhë, në të cilin tregoi sërish format e përkryera trupore.

Për pak orë, postimi i saj mori miliona pëlqime dhe komente të panumërta, ndërsa nuk munguan as kritikat.

Kylie këto ditë po qëndron e mbyllur në shtëpi larg motrave dhe nënës, për shkak se po praktikon distancën sociale në këtë kohë pandmie.

View this post on Instagram

🤍☁️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on