Kaq seksi se kemi parë Dua Lipën, tregon gjoksin nga karantina

12 muaj më parë

Kaq seksi se kemi parë Dua Lipën, tregon gjoksin nga karantina

Dua Lipa ka ngritur temperaturat në bikine të vogla derisa ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm

Fotot duket se janë bërë gjatë karantinës dhe se këngëtarja është në formë të mirë.

Dua duket se është krenare për format e saj derisa sot këto fotografi i ka postuar në Instagram dhe ka thënë se janë bërë gjatë kohës sa ajo ishte në vetizolim.

Këngëtarja (24) ka pasur të veshur bikine kurse ka pozuar afër një pasqyre në formë rrumbullake.

Të gjithë këto foto ajo i ka shpërndarë në Instagram. /Express