Kanita e Valza publikojnë këngën “Hala”

4 javë më parë

Kanita e Valza publikojnë këngën “Hala”

Kanita ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja erdhi në bashkëpunim me artisten e re Valza, me këngën që mban titullin “Hala”.

Mixey dhe Apollo janë kujdesur për beat-in dhe muzikën ndërsa teksti është shkruar nga Muma.

Kënga vjen e realizuar edhe me videoklip, në të cilin vajzat duken mjaft simpatike me thjeshtësinë që i karakterizon të dyja.

“Hala” është pritur mirë nga publiku dhe deri më tani në kanalin Youtube ka mbledhur më shumë se gjysmë milion klikime.