Juristja seksi godet futbollistët shqiptarë: S’kanë as famë, as pushtet, as lekë

3 muaj më parë

Juristja seksi godet futbollistët shqiptarë: S’kanë as famë, as pushtet, as lekë

Njihet si “juristja më seksi shqiptare”, edhe pse nuk e ushtron profesionin e saj. Është fjala për Redona Koçin, e cila në rrjetet sociale ka tërhequr vëmendjen me luksin e saj dhe me fotot e “nxehta”.

Së fundmi, modelja ka qenë e ftuar në “Proçesin Sportiv”, ku gjatë emisionit, moderatorja Alesia Bami i bëri Redonës një pyetje lidhur me futbollistët e huaj dhe shqiptarë.

“Në botë shohim shumë futbollistë edhe modele çift kurse këtu në Shqipëri nuk shohim shumë, pse mendon se ndodh kjo?”, u pyet ajo.

“Doja të jepja një përgjigje diplomatike, por po e them më mirë drejtpërdrejt. Mendoj se ata nuk kanë shumë lekë dhe pushtet”, tha Redona.

“Nuk kanë, po normalisht që nuk kanë as pushtetin, as famën, as lekun”, shtoi modelja seksi kur u pyet nëse mendon se futbollistët tanë nuk kanë para.

View this post on Instagram

Gezuar 14 Shkurtin 😜

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on