Jennifer Lopez çmend fansin: E merr në skenë dhe i dhuron kërcim të zjarrtë

1 vit më parë

Jennifer Lopez çmend fansin: E merr në skenë dhe i dhuron kërcim të zjarrtë

Jennifer Lopez është një nga yjet e showbizit botëror dhe nga femrat më të pëlqyera

Edhe pse vitet kalojnë, për të janë thjesht numra.

49-vjeçarja e cila për pak mbush 50, ka mahnitur në koncertin e saj të fundit në Los Angelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ajo para një audience prej mijërave njerëzve, ka zgjedhur një fans me fat, të cili i dhuroi një kërcim “hot” në skenën ku performonte.

Ajo zgjodhi njërin nga fansat përmes shortit, gjatë kohës që po performonte.

Publiku “shpërthente” në çdo lëvizje provokuese të saj gjatë kërcimit.

Videon e keni më poshtë.