“Jam gati të luaj skena erotike”, thotë modelja shqiptare

1 muaj më parë

“Jam gati të luaj skena erotike”, thotë modelja shqiptare

Modelja e njohur shqiptare, Margaret Shllaku, është e gatshme të luajë në filma me skena erotike.

Margaret pranoi hapur se nuk ka komplekse që ta pranojë një rol të tillë. Ndërsa shtoi se një person që refuzon skenat erotike nuk është aktor.

“Jam gati të pranoj skena erotike në një film. Përderisa një person merret me këto gjëra, janë të pritshme. Film artisik erotic. Besoj që nuk është aktor një person që refuzon këto skena. Vetë fjala aktrim, është një gjë për të mos pasur komplekse mendoj”, tha ajo në “Përputhen”, ku është pjesë e lojës për të gjetur njeriun e zemrës.

Margaret njihet për linjat e saj trupore perfekte dhe kohët e fundit ka ndezur rrjetin me foto hot.

Ajo ka pozuar brenda një makine ku ka vënë në pah gjoksin dhe të pasmet bombastike.

View this post on Instagram

Judge me when you pay my bills.😉

A post shared by Margaret Shllaku (@margaretshllaku) on