Ja si do duket iphone 8 (Foto)

4 vite më parë

Ja si do duket iphone 8 (Foto)

IPhone 8 do të jetë një telefon më ndryshe, i prodhuar nga Apple ndonjëherë.

Gazeta Nikkei, ka raportuar se Apple do të lansojë tre konfigurime apo rregullime në vitin 2017, shkruan Forbes.

Dy prej tyre pritet të jenë për IPhone 7s dhe IPhone 7s Plus, ndërsa lansimi i tretë do të jetë IPhone 8 me një ekran OLED dhe me një madhësi 5.8-inç.

Çmimi i iphone 8 pritet të jetë diku afër 1 mijë dollar.

Ende nuk ka asgjë zyrtare nga Apple sa i përketë Iphone 8./Aktipress