Ja pse Tika Camaj është femra më e bukur shqiptare

11 muaj më parë

Ja pse Tika Camaj është femra më e bukur shqiptare

Modelja shqiptare në Amerikë, shqiptarja Tika Camaj ka treguar se pse është njëra prej femrave më të bukura në botë.

Tika është njëra prej modeleve më të kërkuara në Amerikë, sidomos për sfilimin në bikine.

Njëjtë e ka bërë ajo edhe sonte ku ka postuar disa prej fotove të saj në Instagram që janë pjesë e një koleksioni të bikineve.

Vijat e trupit të Tikas janë tepër seksi, derisa ajo thekson edhe të pasmet e saj.

Tika është vlerësuar si njëra prej femrave më të bukura shqiptare dhe videot dhe fotot e saj e tregojnë këtë. /Express