Ja çfarë befasie e gjeti në shtrat Xhensila (Foto)

2 vite më parë

Ja çfarë befasie e gjeti në shtrat Xhensila (Foto)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj- Kallaku po vazhdon muajin e mjaltit me bashkëshortin e saj Besin.

Pushimi mëse i merituar në Maldive po ‘përjetohet’ edhe nga ndjekësit e tyre, të paktën përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.

Në një publikim që Xhensila e ka bërë në Instagram, shihet se këngëtarja ka marrë një befasi në shtrat.

Ajo përmes videove ka treguar dhomën e dekoruar, ndër to kishte edhe fotografi të saj dhe Besit.

Image