Ish-mësuesja 49 vjeçare thotë se duket 20 vjet më e re falë 50 operacioneve plastike

2 muaj më parë

Ish-mësuesja 49 vjeçare thotë se duket 20 vjet më e re falë 50 operacioneve plastike

Një ish-mësuese ka pranuar se ka bërë 50 ndërhyrje para moshës 50 vjeçare – dhe pretendon se njerëzit tani nuk mund ta besojnë moshën e saj.

Lorena Fabiana Colotta – do të mbushë 50 vjeç në mars, por thotë se njerëzit shpesh e ngatërrojnë atë si një grua në të 30-at.

Ajo thotë se burri i saj Alexandro Hernandez Zamora, 35 vjeç, e ndihmon atë të duket e re.

Lorena tani drejton kompaninë e saj të prodhimit të pornografisë dhe luan në shumë nga videot.

Modelja, e cila jeton në Teksas, SH.B.A., iu nënshtrua operacionit të saj të parë kozmetik – një shtim i gjirit – kur ishte vetëm 25 vjeç, për të rritur madhësinë e tyre.

Që nga ajo kohë, ajo ka pasur trajtime dhe operacione të rregullta deri në pikën ku ka humbur numërimin.

Lorena tha: “Unë isha aq e traumatizuar kur gjinjtë e mia ishin aq të rrafshëta kur isha më e re, saqë kishte kuptim t’i bëja ato më të mëdha. Gjithmonë më pëlqente operacioni kirurgjik”.

“Në ditët e sotme, njerëzit mendojnë se unë jam 20 vjet më e re dhe vazhdimisht më thonë se mendojnë se jam në të 30-at”.

49 vjeçarja ka kryer 15 operacione vetëm në gjinjtë e saj. Ato tash peshojnë 14 kilogramë, transmeton Klan Kosova.