Ish gruaja e reperit vishet veç në rrjetë

3 muaj më parë

Ish gruaja e reperit vishet veç në rrjetë

Mbase kur ta sheh këto foto, do pendohet.

Ish gruaja e reperit 50 Cent,  Daphne Joy, ka mahnitur rrjetin me disa imazhe që i ka hedhur në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Ajo është parë me një veshje krejt në rrjetë dhe nëse shikohen fotot me vëmendje, asaj i vërehen edhe organet intime.

“Do ta jetoj jetën time” janë ndër tjera fjalët që ia la këtyre fotove.