Ish e dashura e 50 cent ‘çmend’ rrjetin me poza të nxehta

6 muaj më parë

Ish e dashura e 50 cent ‘çmend’ rrjetin me poza të nxehta

Dapney Joy dikur kishte një romancë dashurie me reperin e famshëm 50 Cent.

Por, lidhja e tyre nuk eci si duhet andaj edhe i dhanë fund çdo raporti mes tyre, shkruan Indeksonline.

Por, duhet të jetë pishman 50 Cent çfarë ka lëshuar nga duartë e tij. Modelja në fjalë jo rrallë herë publikon fotografi nga më të ndryshmet, duke mos përjashtuar as ato provokative.

Kujtojmë faktin se 50 Cent dhe Joy janë edhe prindër të një djali, pas të cilit duket të jenë shumë të dhënë.

Image

Image

Image