Irkenc Hyka sjell baladën e re- “Dehur”

2 muaj më parë

Irkenc Hyka sjell baladën e re- “Dehur”

Irkenc Hyka është padyshim një nga zërat më të ëmbël në botën e muzikës shqiptare. Ai së fundmi ka vendosur të sjellë për të gjithë fansat e tij një baladë dashurie.

Kënga “Dehur”, sjell copëza kujtimesh të një dashurie të vjetër të cilën nuk po mund ta harrojë.

Epo si të gjitha këngët e tjera të Irkencit dhe ky projekt i ri do të jetë një hit dhe një shoqëruese për të gjithë zemërthyerit.