Interi gjobit Brozoviqin me 100 mijë euro

3 javë më parë

Interi gjobit Brozoviqin me 100 mijë euro

Interi ka gjobitur mesfushorin kroat Marcelo Brozoviq me 100 mijë euro, pasi ai ishte ndaluar në ora 2 të mëngjesit, duke drejtuar veturën nën ndikim të alkoolit, shkruan “Corriere dello Sport”.

Policia e ndaloi reprezentuesin e Kroacisë dhe ia pezulloi patent shoferin. Interi po ashtu reagoi ashpër ndaj incidentit, duke e gjobitur me 100 mijë euro. Përkundër incidentit Brozoviq pritet të luajë titullar sonte në ndeshjen ndaj Torinos.