Interi bën “çmenduri” ofron miliona për yllin e Real Madridit

4 vite më parë

Interi bën “çmenduri” ofron miliona për yllin e Real Madridit

Interi kërkon me ngulm ta afrojë në skuadër James Rodriguez, për të cilin zikaltrit janë gati të derdhin në arkat e Realit plot 80 milionë euro.

Kolumbiani është ëndrra e madhe e Interit sikurse raportojnë mediat në Spanjë, ndërkohë që në verë mund të ketë një tentativë tjetër të Interit, shkruan Indeksonline.

Vetë lojtari ka dashur gjithmonë të jetë pjesë e Realit, por hapësirat për të kanë qenë të pakta, çka do e detyrojë atë të vendosë për të vjuar karrierën dikur tjetër, dhe ofertat nuk i mungojnë.