Ingrit Gjoni joshëse në videoklipin e ri “Lumja unë”

8 muaj më parë

Ingrit Gjoni joshëse në videoklipin e ri “Lumja unë”

Këngëtarja Ingrit Gjoni, e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, foto ku ajo duket tejet joshëse e shtrirë në një krevat dhe gjysmë e zhveshur.

Ingridin kohët e fundit nuk e kemi parë edhe aq aktive andaj ky rikthim duket se do të jetë i fuqishëm./lajmi.net