Incidenti “hot” i aktores amerikane në plazh (Foto)

1 vit më parë

Incidenti “hot” i aktores amerikane në plazh (Foto)

Aktorja dhe modelja amerikane, Charlotte McKinney ka zgjedhur të relaksohet në plazh, këto ditë të ngrohta pranvere.

Megjithatë 24-vjeçarja nuk u ka shpëtuar paparacëve të shumtë, të cilët kanë nxituar të shkrepin foto të saj me bikini.

E pikërisht në një nga fotot, ka pasur edhe një “incident’ të vogël, që tregonte se bikini i aktores McKinney ishte shumë i vogël, për të mbajtur brenda format e saj të bëshme.

Aktorja nga Florida u bë e famshme për rolin e Julias në filmin “Baywatch” të vitit 2017, ndërsa ndiqet nga më tepër se një milionë fansa në Instagram./TCh