Ibra vs Cristiano, Milan vs Juventus – formacionet zyrtare

5 muaj më parë

Ibra vs Cristiano, Milan vs Juventus – formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe Juventusit.

Në ‘San Siro’, nga ora 20:45, do të zhvillohet gjysmëfinalja e parë e Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit.

Në fushë do të zbresin dy skuadra rivale, që kanë luftuar ndër vite njëra tjetrën, por edhe dy futbollistë që pak e a shumë kanë rivalizuar njëri-tjetrin Zlatan Ibrahimovic Vs Cristiano Ronaldo.

Sfida e parë në ‘San Siro’ pritet të jetë e zjarrtë, ashtu si ajo e kthimit në ‘Juventus Stadium’, raporton Express.

Milan: Donnarumma G.; Calabria, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez, Castillejo, Kessiè, Bennacer, Rebic, Calhanoglu, Ibrahimovic.

Juventus: