Horoskopi 25 mars 2020, ja parashikimi i yjeve për ju

1 vit më parë

Horoskopi 25 mars 2020, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi

Nuk ju mungon guximi dhe pasioni, është koha të realizoni gjërat që keni dëshiruar me kthjelltësi dhe motivim. Mos lejoni që të bllokoheni nga pengesat e parëndësishme dhe të papritura. Nëse jeni të dashuruar, harroni çdo mërzi të vogëll dhe shijoni ëmbëlsinë dhe ngrohtësinë që ju ofron partneri.

Demi

Në fund, e lini veten të bindeni dhe e pranoni një detyrë pavarësisht se është e mbingarkuar me përgjegjësi. Ky është një veprim që nuk do t’ju sjellë asgjë tjetër përveç një shtrëngimi duarsh të ngrohtë. A jeni i lirë nga lidhjet emocionale? Mbrëmja ofron takime të papritura që mund të shndërrohen në një aventurë të paharrueshme.

Binjakët

Intelekti i shkëlqyeshëm ju lejon të tregoni talentin tuaj më të mirë: shkëlqimi dhe ekuilibri, sot, nuk janë në dyshim. Në një intervistë pune ju arrini të qëndroni të qetë dhe të jepni përgjigje gjithëpërfshirëse! Për të zgjeruar hapësirat e biznesit tuaj duhet të përqendroheni në pasurimin kulturor, ide të shkëlqyera vijnë nga një libër i mirë. Shenja inkurajuese në fushën e dashurisë …

Gaforrja

Me Hënën në Dashi që është një tufë me bubullima dhe vetëtima, ju jeni të privuar nga qetësia e zakonshme. Puna përparon duke dribluar vështirësi të ndryshme, për shkak të keqkuptimeve me kolegët. Sektori i dashurisë nuk është i keq. Me shoqërimin e natës, muzikën dhe mbase një gotë shampanjë, mund të provonit deklarimin tuaj të dashurisë.

Luani

Me performancën e shkëlqyer në punë dhe vlerësime e mëdha nga shefi, ju mund të merrni hak me kolegët ziliqarë. Përballeni me sfidat e fitores! Pothuajse formë e shkëlqyer psikofizike. Takime interesante dhe nxitëse me njerëz me prejardhje të tjera etnike ose nga vendet e huaja: do të zgjeroni horizontet tuaja mendore.

Virgjëresha

Ju keni ngecur nga melankolia, mbase për një dashuri që po shkon drejt një përfundimi të trishtuar ose që po kalon vetëm një fazë të pakënaqur: periudhat e krizës përdoren për të bërë një analizë dhe për të rimarrë energji më të madhe! Hëna ju fton të shoqëroheni me të rinjtë, të luani dhe të argëtoheni pavarësisht nga mosha juaj. Gjithmonë ekziston një mënyrë për të komunikuar, nëse dëshironi.

Peshorja

25 marsi është e vështirë për shumë prej jush, me Hënën në tranzit në shenjën e Dashi: të merrni parasysh gjendjen e keqe, vonesat, ngjarjet e paparashikuara, diskutimet madje edhe për çështje të vogla. Qetësia është virtyti i të fortit dhe do të thirreni të demonstroni sa të fortë jeni! Nëse miqtë mbështeten në qëndrueshmërinë tuaj për të gjykuar një mosmarrëveshje, më mirë hiquni si të sëmurë.

Akrepi

Edhe në banalitetin e jetës së përditshme ka diçka të mirë, të këndshme. Ju jeni mjeshtra për të gjetur gëzime të vogla në detaje: ajrin e pastër, diellin, aromën e luleve. Jepini hapësirë ëmbëlsisë, për të kapërcyer rezistencën kokëfortë të partnerit dhe më në fund vendosni një intimitet të thellë së bashku.

Shigjetari

Ju gjithmonë duket se jeni personi i duhur në kohën e duhur, dhe mbi të gjitha, në vendin ideal. Sot përzieni entuziazmin tuaj të lindur dhe dëshirën për të shpëtuar, për zgjidhje jo të parëndësishme! Tani për tani është miqësi, me impulse dashurie që ju bëjnë të ndiheni të dobët: nëse dëshironi që ajo të shndërrohet në diçka tjetër, duhet të punoni për të.

Bricjapi

Ju duhet të ndiqni çështje ekonomike me vëmendje të veçantë, për të shmangur problemet, shpenzimet e panevojshme ose grindjet e familjes. Pakënaqësi! Mos e humbni kohën duke vrapuar me dikë që është aq i plotësuar sa nuk ka vend për ju. Në punë është koha për strategji: studioni një situatë të plotë dhe formuloni një plan beteje me të gjitha alternativat e mundshme.

Ujori

Hëna sot ju mbështet, do lindë dëshira për vëmendje. Do keni sukses të shkëlqyer dhe do e mbani atë gjatë. Ditë për afera dashurie: jeni mirë të motivuar dhe të gatshëm për të bërë një përpjekje të vazhdueshme për ta bërë jetën tuaj të këndshme dhe të ndiheni mirë edhe me të dashurin tuaj.

Peshqit

Entuziazmi do ju ndihmojë të kuptoni atë që është afër zemrës suaj. Do ju lindë dëshira ër të bërë gjëra të reja dhe këto do ju krijojnë një kënaqëi të madhe. Qielli gjithashtu flet për pasionet dhe dashurinë në shikim të pare. Çado gjë është e mirëseardhur, për sa kohë që prish monotoninë! Në punë është koha për të marrë në konsideratë propozime të reja.