Horoskopi 24 mars 2020, ja parashikimi i yjeve për ju

2 javë më parë

Horoskopi 24 mars 2020, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi

Mos e humbisni mundësinë e duhur për për të patur një prestigj të madh! Mundësitë e fitimit do jenë shumë të dukshme. Midis kontakteve të biznesit dhe takimeve të rastit, mund të shfaqej një miqësi e re, për tu kultivuar me qetësi. Nëse jeni në çift barometri i dashurisë do shënojë paqe gjatë gjithë ditës …

Demi

Hëna e Re në shenjën që i paraprin tuajit. Mos u largoni nga hobi ose interesat tuaja shpirtërore, jo gjithmonë duhet të sakrifikoni veten për punë. Në fakt, ju duhet një pushim për veten tuaj dhe për të marrë frymë! Nëse gjithçka kalon mirë në jetën tuaj emocionale, mund të shijoni një mbrëmje me romancë të madhe dhe gjeste të vogla dashurie që ngrohin zemrën.

Binjakët

Kjo e martë sjell shumë fat dhe ngjarje të bukura për shumë prej jush: do të jeni në gjendje të mashtroni me mjeshtëri kudo, veçanërisht nëse ndiqni me besim atë që sugjeron intuita! Nëse keni një aktivitet të pavarur, përqendrohuni shumë tek komunikimi. Në dashuri, do të jeni më shumë se kurrë gati për të ndezur një vështrim, për t’u dorëzuar ndaj një përkëdhelje.

Gaforrja

Mbani sytë tuaj të mrehtë në vendin e punës: dikush mund të përpiqet t’ju vërë në siklet dhe t’ju krijojë  një situatë të vështirë qëllimisht. Shmangni zmadhimin e një ndjenje të pakënaqësisë afektive që papritmas mund të shfaqet pa ndonjë arsye specifike …

Luani

Hapat që keni bërë përpara në punë më në fund sjellin përfitime ekonomike por duhet të mbani qetësinë dhe dinamizmin tuaj të gjallë. Do të jetë një ditë e mrekullueshme edhe për historinë tuaj të dashurisë: në mbrëmje do të preferoni vetëm shoqërinë e partnerit tuaj. Do të merrni një dhuratë.

Virgjëresha

Yjet do të mbajnë lart nivelin e energjisë dhe krijimtarisë. Do të vlerësoheni për angazhimin tuaj, dhe për cilësinë e padiskutueshme të punës së bërë. Ju madje mund të merrni një nxitje, një bonus prodhimi apo një zarf. Një pyetje e vjetër mund të zgjidhet përfundimisht. Yjet e dashurisë nuk e përjashtojnë dashurinë me shikimin e parë ose afrimin.

Peshorja

Yje të rëndësishëm sot janë kundër jush. Për shumicën e ditës do të duhet të përballeni me një situatë mjaft komplekse financiare. Jini të durueshëm, mos u dekurajoni dhe vazhdoni të luftoni: nga nesër pasdite një ide e shkëlqyer do të zgjidhë gjithçka! Në çdo tension me të dashurin tuaj, puna juaj është të ndërmjetësoni. Angazhim i madh në sferën sociale.

Akrepi

Fati ndihmon në guximin, dhe në këtë periudhë sigurisht që nuk ka mungesë guximi! Çfarëdo lloj projekti që të keni në mendje, lehtë mund ta realizoni. Nëse doni të konsolidoni marrëdhënien e dashurisë që ju intereson, sqaroni se çfarë po ndjen. Edhe nëse angazhime të ndryshme të punës përthithin shumë energji, ju do të dini se si të jeni produktiv.

Shigjetari

Ju jeni të kënaqur dhe keni kaq shumë energji për të shpenzuar. Nëse fiziku juaj ju lejon, ju mund të trajtoni çdo biznes që dëshironi: praktikoni sportin tuaj të preferuar ose merrni pjesë në një konkurs vallëzimi. Mbështetuni në ide të mira dhe ndihmoni miqtë tuaj.

Bricjapi

Kjo ditë është një ditë e karakterizuar nga Hëna, Dielli dhe Hëna e Zezë kundër, e cila nuk do të japë qetësinë që keni dëshiruar: disa prej jush mund të ndjehen të lodhur dhe nervozë. Jini të arsyeshëm dhe mendoni më gjatë, vetëm kjo mund t’ju bëjë të ndiheni disi në formë! Periudha është delikate dhe duhet të përballet me qetësi. Lajme të bukura në punë.

Ujori

Një theks i veçantë do të prekë sektorët e punës dhe komunikimit, duke ju dhënë një ditë të shënuar nga kontakte të gjalla, intensive, të larmishme dhe shumë produktive. Do të jeni bindës dhe kjo aftësi do të vijë në dispozicion në shumë nivele. Ka më shumë: Hëna në Dashi sjell dashuri, domethënë marrëveshje të këndshme me partnerin. Takime magjike për beqarët.

Peshqit

Është një kohë e mirë për të bërë ndryshime të rëndësishme në jetën tuaj private ose të punës. Kur të vijë koha për të kthyer faqen, sigurisht që nuk i luteni askujt. Juve ju pëlqen të përballeni me sfida të reja dhe të filloni aventura të reja. Mundësi të reja po vijnë dhe nuk do t’i humbisni! Pozicionet tuaja profesionale dhe ekonomike do të forcohen.