Gruaja e rreh burrin në mes të rrugës, kjo është arsyeja

5 muaj më parë

Gruaja e rreh burrin në mes të rrugës, kjo është arsyeja

Një video ku shihet një grua duke goditur me grusht një burrë është bërë virale në internet.

Gruaja, që priste me çanta të shkonte diku, po i bënte me shenjë një furgoni që të ndalonte, teksa burri i bënte me gisht që mos të ndalonte.

Kur ajo shikon që furgoni nuk po ndalej, fillon dhe e godet me grushta burrin.

Shikojeni videon: