Greta uron 8 Marsin me një mesazh thumbues për burrat

2 vite më parë

Greta uron 8 Marsin me një mesazh thumbues për burrat

Greta Koçi është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet e veshur tëra na të kuqe, transmeton Indeksonline.

Përmes këtij postimi ajo ka uruar për festën e 8 Marsit duke dhënë edhe një këshillë.

“Eshte e veshtire te jesh Femer.Ti duhet te mendosh si nje Burre,te sillesh si Zonje,te dukesh si Vajze dhe te punosh si Kale “ Gezuar 8 Marsin ,te gjitha vajzave dhe nenave Shqipetare .Ju jeni Heroina ” ka shkruar Greta.

Ndryshe, ajo dhe motra e saj Eni kanë hapur një biznes në Tiranë kurse përmes postimeve në rrjetet sociale ato i promovojnë veshjet e tyre.