Gold Ag bëhet baba për herë të parë: Djali i babës ti erdhe me 28 Nëntor në ditëlindjen e Adem Jasharit

2 muaj më parë

Gold Ag bëhet baba për herë të parë: Djali i babës ti erdhe me 28 Nëntor në ditëlindjen e Adem Jasharit

Gold Ag dhe bashkëshorja e tij, Ermira Shkodra, janë bërë prindër të një djali, në këtë datë historike – 28 Nëntor.

Emri që kanë përzgjedhur për djalin e tyre është Gueril.

Këtë e ka bërë të ditur vet Gold AG me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Ja postimi i plotë: