Gjiko e Nora me ‘Gabime’ i bëjnë 10 milionë (Video)

3 vite më parë

Gjiko e Nora me ‘Gabime’ i bëjnë 10 milionë (Video)

Sezoni i verës ka qenë përplot prodhimtari të këngëve të reja.

Njëra ndër këngët e cila u prit mjaft mirë nga publiku, ishte bashkëpunimi i shumëpërfolur, Gjiko dhe Nora.

‘Gabime’ u prit si një ndër këngët më të mira të këtij sezoni e cila sot arriti 10 milionë klikime.

Kënga me një videoklip mjaft të bukur vazhdon të dëgjohet dhe sigurisht të pëlqehet mjaft shumë./express