Gjiko dhe Elita shfaqen shumë romantikë, reperi e quan bukuroshen “gjyle”

2 vite më parë

Gjiko dhe Elita shfaqen shumë romantikë, reperi e quan bukuroshen “gjyle”

Hip hop ylli, Gjiko, po shijon momentet më të lumtura të jetës së tij me të dashurën, Elita Rudi.

Bukuroshja e njohur ka postuar një foto në Instagram ku e quan reperin “Romeo”.

Megjithatë, ai në komente i është kundërpërgjigjur duke e quajtur “Gjyli”, një emër që mund të mos i ketë pëlqyer Elitës.

Këtë e vazhdoi Gjiko me një tjetër video ku i referohet të dashurës së tij si “Gjyli” ku fansat nuk kanë hezituar që të komentojnë.

Dyshja sigurisht se kanë pasur një Shën Valentin mjaft interesant në vendin e dashurisë, në Venedik.

Gjiko pritet të publikojë së shpejti albumin e tij për plot me hite.

Në anën tjetër ai vazhdon angazhimet e tij me shumë koncerte dhe turne të ngjeshur. /Telegrafi

Oooj gjyle @elita.rudi 😁❤️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

My Romeo ❤

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Lovely day❤

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on