Gjendet një burrë i vdekur në pyll në Sankovc të Drenasit

4 javë më parë

Gjendet një burrë i vdekur në pyll në Sankovc të Drenasit

Një burrë pa shenja jete është gjetur në pyll, rreth 1 km larg shtëpisë së tij, mëngjesin e djeshëm rreth orës 05:18, në fshatin Sankovc në Drenas.

Policia e Kosovës njofton se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore dhe ekipi i mjekësisë ligjore.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML (Instituti i Mjekësisë Ligjore) për obduksion”, thuhet në raportin 24-orësh.