Georgina tregon “anën e saj më të mirë” (Foto)

3 vite më parë

Georgina tregon “anën e saj më të mirë” (Foto)

Në një intervistë të fundit dhënë për mediat spanjolle, ajo tha se ishte një person “familjar, që i adhuron fëmijët, natyrën dhe kafshët”.

E dashura e Cristiano Ronaldos ndodhet në muajin e pestë të shtatzënisë dhe nëse shtazëninë e ka mbajtur thuajse të fshehtë, kur vjen puna për të treguar “anën e saj më të mirë”, Georgina Rodriguez nuk ngurron.

Modelja 22-vjeçare postoi në rrjetet sociale një imazh e ndodhur në pishinë duke treguar të pasmet.