Genta tregon linjat në palestër

2 muaj më parë

Genta tregon linjat në palestër

Këngëtarja, Genta Ismajli është mjaft aktive në rrjetet sociale kur herë pas here ndan me ndjekësit foto të ndryshme nga përditshmëria e saj, ku nuk mungojnë as fotot me partnerin.

E kuruar gjithmonë dhe e bukur në çdo dalje të saj Genta rrëmben me mijëra komplimenta nga fansat.

Mirëpo, një foto e këngëtares së fundmi po bën xhiron nëpër rrjetet sociale. Teksa është në palestër dhe pa make-up Genta i ka bërë të gjithë të pyesin veten “A është ajo?”.

Këngëtarja shihet mjaft ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.