Genta Ismajli publikon momente intime me milionerin turk

3 muaj më parë

Genta Ismajli publikon momente intime me milionerin turk

Genta Ismajli është një emër mjaftë i përfolur nga mediat rozë, që ka marrë vëmendjen pasi e beri zyrtare lidhjen me milionerin turk.

Që nga publikimi i lidhjes e deri më sot, Genta ka postuar momente të ndryshme së bashku më të duke u shfaqur si një çift i lumtur krahë njëri tjetrit.

Përveç momenteve të bukura që i kalojnë së bashku, Genta ka filluar të “ndez” instagramin duke postuar video në të cilat publikon momente intime.

Genta kësaj radhe postoj këtë video duke u puthur me të dashurin, duke bërë me dije se për të dashuria dhe lumturia janë më të rëndësishme sesa opinioni i njerëzve.