Françeska tregon me foto se si po i kalon pushimet

1 javë më parë

Françeska tregon me foto se si po i kalon pushimet

Ish-banorja e Big Brother Albania 5, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë në Shqipëri.

Modelja vlonjate njihet për format e saj bombastike, të cilat nuk nguron t’i shfaqë në çdo foto që poston në rrjetet sociale.

Ajo po shijon në maksimum pushimet luksoze, gjë të cilën e tregon me fotot dhe videot që ndan me ndjekësit e saj.

Së fundmi, Françeska ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet tejet joshëse mbi në një jaht me këmbët e hapura.

“Në oqeanin e saj të ëndrrave, ajo lundroi si Mbretëresha e oqeanit”, shkruan mbi foto Françeska.

Image

Image