Franceska ka vendosur t’i “çmend” fansat në këtë verë

4 muaj më parë

Franceska ka vendosur t’i “çmend” fansat në këtë verë

Franceska Jace shquhet për format trupore bombastike.

Vera për të ka filluar qysh moti e cila pothuajse çdo ditë sjell imazhe dhe video  ndryshme, shkruan lajmi net.

Në foton e fundit që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit, Jace shfaqet tejet në formë e cila ju lë pa fjalë me këto linja trupore.

Nuk është hera e parë kur modelja vë në pah asetet e bujshme, madje këto bëjnë që mediat të shkruajnë për të.

Modelja shqiptare njihet për lidhjet e dashurisë që bënë bujë në media, sidomos kjo e fundit me Andi Gecin.