Fotografi të papublikuara të Ashley Graham në ditët e fundit të shtatzënisë

3 muaj më parë

Fotografi të papublikuara të Ashley Graham në ditët e fundit të shtatzënisë

Ashley Graham ka kujtuar ditët e shtatzënisë.

Modelja Ashley Graham në janar mirëpriti fëmijën e saj të parë, e që ishte djalë.

Së fundi, përmes disa fotografive në Instagram, ajo kujtoi ditët e fundit të shtatzënisë, gjatë kohës kur ishte në pushime.

Në ato imazhe, modelja shfaqet me bikini shumëngjyrësh dhe me shumë kile më tepër.

“Si ishte kjo vetëm disa muaj më parë”, ka shkruar Ashley sipër imazheve. /Lajmi.net