Formacioni më i mirë i Ligës së Kampionëve në fazën e grupeve, mungon Lionel Messi (Foto)

1 vit më parë

Formacioni më i mirë i Ligës së Kampionëve në fazën e grupeve, mungon Lionel Messi (Foto)

Liga e Kampionëve e ka mbyllur fazën e grupeve me 16 skuadrat të kualifikuara më tutje.

PSG që zhvilloi një fazë fantastike të grupeve ka katër lojtarë në formacioni.

Me nga dy lojtarë përfaqësohen Manchester City dhe Tottenham.

Në formacion i vetmi lojtarë i Real Madridit është Cristiano Ronaldo, ndërsa mungon Lionel Messi.

Madje në formacion nuk është asnjë lojtarë i Barcelonës.

Klubet e Ligës Premier kanë pesë lojtarë, ndërsa befasi është mbrojtësi i djathtë i Celticut, Tierney. /Telegrafi/