Fjolla Morina thumbon rëndë politikanët që kanë vendosur maska në parlament

2 javë më parë

Fjolla Morina thumbon rëndë politikanët që kanë vendosur maska në parlament

Fjolla Morina i ka thumbuar keq politikanët.

Aktualisht është duke u mbajtur seancë e jashtëzakonshme në Kuvendin e Kosovës, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se situata nuk është e mirë edhe për shkak të gjendjes aktuale për parandalimin e virusit Covid-19, reagimet e shumta kundër politikanëve nuk kanë munguar.

Ndër emrat e njohur të estradës, politikaët e vendit tonë i ka thumbuar rëndë këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një Instastory pranë të cilit përmend maskat që i kanë vendosur dhe i ofendon me disa fjalë të tjera.

Më poshtë mund ta shihni postimin e plotë të Fjollës.