Fjolla Morina po vjen me një këngë të re

1 muaj më parë

Fjolla Morina po vjen me një këngë të re

Fjolla Morina i ka munguar skenës muzikore tash e disa muaj, por pritjes së fansave po i vjen fundi, ajo ka paralajmëruar këngën e re.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi nga një studio muzikore ku shihet me producentin ‘Cekic Beatz’ dhe sipër imazhit shkruante “Koha për studio, një këngë e re po vjen”, shkruan lajmi.net

Fjolla nuk dha ndonjë detaj tjetër lidhur me projektin e ri, qoftë titullin apo datën e saktë të lansimit.