Festuan bashkë në Paris! Futbollisti francez i ‘qepet’ edhe në Tiranë këngëtares shqiptare

1 vit më parë

Festuan bashkë në Paris! Futbollisti francez i ‘qepet’ edhe në Tiranë këngëtares shqiptare

Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris.

Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe.

Mesa duket mes tyre nuk ka pasur thjesht një foto, por edhe janë miqësuar me njëri-tjetrin. Kjo kuptohet lehtë nga veprimi i fundit i Mbappes.

Futbollistit siç duket i ka pëlqyer shumë Beatriksi dhe i ka pëlqyer asaj foton e fundit në Instagram ku këngëtarja shqiptare shfaqej duke pozuar në rradhët e stadiumit të ri.