Fejohet deputeti Besian Mustafa: Jetuam sa jetuam dhe …

2 javë më parë

Fejohet deputeti Besian Mustafa: Jetuam sa jetuam dhe …

Zëdhënësi i LDK-së, njëherësh deputeti i Kosovës, Besian Mustafa është fejuar me Erolida Januzajn.

Lajmin e bëri të ditur vetë Mustafa përmes një postimi në Facebook, i cili po ashtu ia bashkangjiti disa fjalë:

“Jetuam sa jetuam dhe..”, shkroi Mustafa.

Ai ka publikuar disa fotografi nga dita e tyre e veçantë.

Më poshtë mund t’i shihni setin e tyre fotografik të realizuar në disa vende të veçanta.