Familja Messi feston ditëlindjen e dytë të djalit (Foto)

4 vite më parë

Familja Messi feston ditëlindjen e dytë të djalit (Foto)

Në shtëpinë e Lionel Messit ka festë.

Ylli i Barcelonës dhe bashkëshortja e tij Antonella po festojnë ditëlindjen e dytë të djalit, Mateos.

Në mesin e një dekorimi mjaft të bukur me balonë të kaltër, Mateo shfaqej i lumtur pranë prindërve të tij dhe vëllait Tiagos.

Familja Messi qëndron zakonisht larg vëmendjes mediatike.

Lionel Messi do t’i kthehet aksionit pasi festoi ditëlindjen e djalit të tji jo më larg se sonte mbrëma ndaj skuadrës italiane, Juventus.

Messi aktualisht ka dy djemë nga martesa me Antonellan. /Telegrafi