“Është tigreshë”, Bearti kokë e këmbë i dashuruar me Tean

2 javë më parë

“Është tigreshë”, Bearti kokë e këmbë i dashuruar me Tean

Tea dhe Bearti janë duke shijuar dashurinë e tyre dhe  pasi u bë publike lidhja e tyre ata nuk ngurojnë të ndajnë në Instagram  momente krah njëri-tjetrit.

Së fundmi, çifti ka realizuar një set fotografik profesional, që me siguri do ta ndajnë shumë shpejt në rrjete sociale.

Bearti ka zbuluar pak nga prapaskenat e këtij seti fotografik në llogarinë e tij në Instagram, teksa shkruan krahas videos një dedikim për Tean:

“Të pëlqeva që në momentin e parë që të pashë. Thashë ‘Ajo është tigreshë, më përket mua”- shkruan ai.